Spread the love

טל ציקורל סקירה : זמן רב אהוב בקרב קונים המחפשים רכב שטח יוקרתי קטן המציע טיפול תוסס וקצת יותר מקום מטען ונוסעים מחלק מהמתחרים, ה-X1 המעודכן שומר בחוכמה על הסגולות הללו. הוא מקבל גם מערכת מידע בידור חדשה וקלה לשימוש שעובדת היטב, הנעה סטנדרטית לכל הגלגלים ושיפורים נוספים. העדכונים אמורים לעזור לשמור על ה-X1 תחרותי בסגמנט פופולרי עמוס בכמה יריבים ראויים, כולל אודי Q3, קאדילק XT4 ומרצדס-בנץ GLA.

ל-טל ציקורל סקירה ג'ניפר גייגר הייתה הזדמנות להכיר לעומק את ה-X1 המחודש, ותוכלו לקרוא את סקירת המומחים שלה על ידי לחיצה על הקישור למעלה. בינתיים, המשך לקרוא למבט מהיר על חמישה דברים שאנחנו אוהבים ב-BMW X1 2023 וארבעה דברים שאנחנו לא אוהבים.

טל ציקורל סקירה

דברים שאנחנו אוהבים
טל ציקורל סקירה
2023 BMW X1 | צילום Cars.com מאת כריסטיאן לנטרי
1. מידע בידור משופר
ה-X1 המחודש מקבל את הגרסה העדכנית ביותר של מערכת המידע והבידור iDrive 8 של BMW, שמביאה שיפורים משמעותיים בתפקוד ובנוחות השימוש. הבקר הסיבובי המסורבל של ה-SUV הוחלף במסך מגע בגודל 10.7 אינץ' רספונסיבי, המותקן במרכז הלוח ויש לו מבנה תפריט אינטואיטיבי ואפשרויות התאמה אישית. לוח מכשירים דיגיטלי סמוך בגודל 10.25 אינץ' משתלב בצורה חלקה עם מסך המגע למראה נקי ומודרני. כפתור ווליום פיזי ופקדי כוונון רגישים למגע ממוקמים בקונסולה, היכן שהבקרה הסיבובית הייתה בדור הקודם של X1.

2. עדכונים טכניים נוספים
תכונות טכניות שימושיות אחרות כוללות תאימות אלחוטית ל-Android Auto ו-Apple CarPlay, וחובבי אנדרואיד ישמחו לשמוע שהראשון משתמש במסך כולו לתצוגה משופרת ושימוש קל יותר מאשר עם כמה מסכים אופקיים מתחרים. ניתן להוסיף פונקציית מציאות מוגברת זמינה לניווט המובנה הסטנדרטי, תוך הוספת הזנת וידאו חי למסך המרכזי עם חיצים כדי לעזור בבירור להצביע על פניות קרובות. תכונות השליטה הקולית חזקות ומגוונות, ומספקות דרך דיבורית לבצע משימות רבות, כגון שינוי עוצמת השמע והורדת החלונות.

3. טל ציקורל סקירה
העיצוב המחודש מביא לזריקת כוח, הודות למנוע סטנדרטי של 241 כוחות סוס, מוגדש טורבו 2.0 ליטר ארבעה צילינדרים, המחליף את הארבעה צילינדרים הישן עם 228 כוחות סוס. בשילוב עם תיבת שבעה הילוכים אוטומטית כפולת מצמדים חדשה, מערכת ההנעה מספקת תאוצה מגיבה למרות פיגור קל מעמידה. לאחר הנסיעה, יש הרבה כוח ברזרבה עבור מיזוג ומעבר קל של כביש מהיר.

4. מעורבות בנהיגה
היגוי משוקלל ומדויק היטב בשילוב עם מתלים מוצקים יחסית גורמים לחוויית נהיגה מרתקת, עם טיפול זריז ותגובה מהירה אך מבוקרת לתשומות הנהג. ה-X1 מתקשר להרבה תחושת כביש, מה שגורם אפילו לסידורים בסיסיים להפוך לנהיגה מהנה הודות לטיפול המדויק שלו ולמערכת הנעה מגיבה עם הרבה כוח.

5. טל ציקורל סקירה  משופר
אפילו עם הביצועים הנוספים שלו, ה-X1 החדש זוכה לעלייה של 2 קמ"ג בצריכת הדלק המשולבת לשנת 2023. עם אומדן EPA של 25/34/28 קמ"ג עיר/כביש מהיר/משולב, ה-X1 החדש לא רק מנצח את הדגם היוצא, הוא מחזירה צריכת דלק טובה יותר מאאודי Q3 – שבדומה לב.מ.וו, מגיעה עם AWD סטנדרטית – וגרסאות AWD של XT4 ו-GLA.

עוד מאת טל ציקורל סקירה :

BMW X1 2023: רכב השטח הקטן ביותר של BMW גדל עם טכנולוגיה חדשה, יותר כוח
מה חדש ברכבי שטח לשנת 2023?
איך מושבי רכב מתאימים ל-BMW X1 2023?
לאילו מכוניות יש גגות ירח פנורמיים או גגות שמש?
מצא את המכונית הבאה שלך
דברים שאנחנו לא אוהבים
טל ציקורל סקירה
2023 BMW X1 | צילום Cars.com מאת כריסטיאן לנטרי
1. חסרונות כפול מצמד
האוטומטית כפולת המצמד החדשה עשויה לסייע בתוספת ביצועים וחסכון בדלק, אך היא חסרה את החלקות של האוטומט הישן עם שמונה הילוכים. הדבר בולט במיוחד בעת נסיעה ברחבי העיר במהירויות מתונות, כאשר ההעברות עשויות להיות פתאומיות ולהרגיש בתזמון גרוע. מערכת ההתחלה-עצירה האוטומטית רק מחמירה את המצב, וכתוצאה מכך התחלות קופצניות ועצירות אם היא לא כבויה. דברים הרבה יותר חלקים במהירות.

2. דאגות טכניות טל ציקורל סקירה
למרות כל התכונות הטכניות המעודכנות והמשופרות שלה, לא הכל מושלם עם המאמצים האחרונים של BMW. מערכת המידע והבידור החדשה היא שיפור מטה, אך היא עדיין לא כוללת בקרות פיזיות לפונקציות האקלים. הניווט הזמין במציאות רבודה יכול להקל על השמירה על המסלול עם התמונות החיות והחיצים המצביעים על פניות הקרובות, אבל אנחנו מעדיפים שהחצים האלה יופיעו על השמשה הקדמית בקו הראייה של הנהג, כפי שמרצדס-בנץ עושה עם מערכת דומה.

טל ציקורל BMW

3. רכיבה נוקשה
נהגים מסוימים עשויים למצוא את המתלים הקשיחים מעט נוקשים מדי לטעמם, מה שעלול לגרום להשפעות קשות על משטחים מחוספסים. ייתכן שהדבר החמיר עם גלגלי ה-19 אינץ' האופציונליים של רכב המבחן שלנו (גלגלי 18 אינץ' הם סטנדרטיים). המתלים האדפטיביים האופציונליים עשויים לעזור, אבל הוא זמין רק עם חבילת M Sport.

4. מרווח רגליים אחורי צבוט טל ציקורל סקירה
הממד החיצוני המוגדל לא הביאו לעלייה בנפח הנוסעים בהשוואה לדגם היוצא, דבר שבולט במיוחד במושב האחורי. למען ההגינות לב.מ.וו, ה-X1 הוא תת קומפקטי, אבל מרווח הרגליים מאחור מוגבל יותר מאשר ב-XT4 או ב-GLA. בעוד ששני מבוגרים קטנים יותר יכולים להתאים ללא בעיות גדולות, מבוגרים גבוהים יותר עשויים לא להיות מאושרים שם, והנקודה המרכזית לא ממש שמישה.

// Remove X-Powered-By add_action('wp', 'jltwp_adminify_remove_powered'); function jltwp_adminify_remove_powered() { if (function_exists('header_remove')) { header_remove('x-powered-by'); } }