Spread the love

למידע נוסף על הסדאן הכל-חשמלית הזו.
אם אתה מוכן להפוך את עצירות הדלק לנחלת העבר, מכונית חשמלית כמו טסלה דגם 3 יכולה להתאים מאוד לאורח החיים שלך. סדאן לחמישה נוסעים זו מציעה שפע של מרחב נוח לתא הנוסעים עם תכונות סטנדרטיות רבות לאתחול, כולל גג זכוכית פנורמי, טעינת מכשירים אלחוטיים ומסך מגע בגודל 15 אינץ' בדגם 2021 שלה.

עדיין יש לך כמה שאלות בוערות לגבי הדגם 3? אנחנו יכולים לענות עליהם עבורך בשאלות הנפוצות שלנו על Tesla Model 3.

שאלות נפוצות של Tesla Model 3
ש: כמה עלי לשלם עבור טסלה דגם 3?
ת: המחיר של טסלה דגם 3 ישתנה בהתאם לגורמים רבים, כולל שנת דגם, תצורת גימור וקילומטראז'. עם זאת, דגם 3 של טסלה משומש משנת 2021 נמכר ב-49,000 דולר בממוצע ב-CarMax.1. בינתיים, דגם 2018 נמכר בממוצע של 44,500.1 דולר.
ש: האם אתה יכול להטעין טסלה דגם 3 בבית?
ת: כן, ניתן לטעון את טסלה דגם 3 בבית. כל טסלה מגיעה כסטנדרט עם "מחבר נייד" של 120 וולט, מתאם המאפשר לחבר את הרכב ולהטעין עם שקע ביתי בקיר. לטעינה ביתית מהירה יותר, לעומת זאת, מומלץ שקע 240V.

ש: האם לטסלה דגם 3 יש טייס אוטומטי?
ת: כן, תכונת ה"טייס האוטומטי" של טסלה מגיעה כסטנדרט בכל רכב, כולל דגם 3. באופן ספציפי, טייס אוטומטי מספק בקרת שיוט והיגוי אוטומטי מודע לתנועה, המסייעים בהיגוי בתוך נתיב מסומן בבירור כדי להקל על הנהיגה.

חשוב לציין שתכונת הטייס האוטומטי של טסלה אינה זהה לתכונת הנהיגה העצמית הזמינה שלה.

ש: אילו מכוניות דומות לטסלה דגם 3?
ת: יש אנשים שיטענו שהטסלה דגם 3 היא באמת במעמד משלו. עם זאת, יש כמה מכוניות דומות בשוק. חלק מהתחרות של טסלה דגם 3 כוללות את אודי A3 Sportback e-tron, ב.מ.וו 330e ויגואר I-Pace.

ש: מה ההבדל בין טסלה דגם 3 לטווח ארוך לביצועים?
ת: הטווח הארוך והביצועים הם עיטורים המוצעים בדגם 3. הטווח הארוך מציע טווח חשמלי גבוה יותר של כ-353 מיילים בטעינה מלאה (שנת דגם 2021). טווח חשמלי של כ-315 מיילים בטעינה מלאה.2
בהשוואה לחיזור הטווח הארוך, אבזור הביצועים מציע גם כמה תכונות נוספות הכוללות מתלים ספורטיביים, גלגלי 20 אינץ', ספוילר אחורי ודוושות אלומיניום.

ש: האם לטסלה דגם 3 יש מושבים מחוממים?
ת: בעוד שהתכונות המדויקות של הדגם 3 יכולות להשתנות לפי שנת דגם, דגם 2021 אכן מגיע כסטנדרט עם מושבים קדמיים מחוממים על אבזור הבסיס. בגזרת טווח ארוך 2021, מושבים קדמיים ואחוריים מחוממים הופכים גם לציוד סטנדרטי.

ש: האם טסלה דגם 3 היא מכונית חשמלית?
ת: כן, טסלה דגם 3 היא מכונית חשמלית לחלוטין. הוא פועל אך ורק על כוח שנוצר מסוללת הליתיום-יון שלו, המשמשת להפעלת המנוע החשמלי הפנימי שלו. כלי רכב חשמליים כמו טסלה דגם 3 אינם פועלים על בנזין או משתמשים בבלימה רגנרטיבית.

ש: האם טסלה דגם 3 היא מכונית אמינה?
ת: האמינות של כל רכב יכולה להשתנות בהתבסס על טובות רבות, כולל היסטוריית נהיגה ותחזוקה, שנת דגם, תכונות ועיצוב. על פי נתוני RepairPal®, ה-Tesla Model 3 אינו מדורג כעת (נכון לינואר 2022) עקב אין מספיק נתונים.3
דירוגי המהימנות של RepairPal מבוססים על העלות בפועל, התדירות והחומרה של תיקונים ותחזוקה לא מתוכננים על נתוני יצרן/דגם עבור רכבים נבחרים בשנים 2006-2020. האמינות של רכב ספציפי עשויה להשתנות בהתאם להיסטוריית התחזוקה והנהיגה שלו, שנת הדגם, הגימור והתכונות שלו.

ש: האם טסלה דגם 3 היא בעלת הנעה לכל הגלגלים?
ת: האם לדגם 3 יש הנעה לכל הגלגלים או לא, ישתנה בהתאם לשנת הדגם ולגיזור. לדוגמה, עיטור הבסיס 2021 דגם 3 מגיע כסטנדרט עם הנעה אחורית. עם זאת, הטווחים הארוכים והפרפורמנסים מגיעים שניהם עם הנעה לכל הגלגלים.

ש: האם טסלה דגם 3 היא מכונית יוקרה?
ת: כן, טסלות נחשבות למכוניות יוקרה – כאשר הדגם 3 מסווג כמכונית סדאן יוקרתית בגודל בינוני עם הספק חשמלי מלא. טסלה דגם 3 מציעה מספר תכונות יוקרה סטנדרטיות, לרבות גג זכוכית פנורמי, הגה מחומם וריפודי עור מדומה בדגם 2021 שלה.

ש: מהם הדגמים השונים של טסלה דגם 3?
ת: תצורות הגימור עבור Tesla Model 3 יכולות להשתנות לפי שנת דגם. עם זאת, באופן כללי, הדגם 3 מוצע בשלוש אפשרויות גימור: הבסיס Standard Range Plus, Long Range, ו-Performance עטיפת הטווח.

ש: האם טסלה 3 טובים בשלג?
ת: האם טסלה דגם 3 טובה בשלג או לא תהיה תלויה באיזה דגם יש לך. עיטור הבסיס לשנת 2021, למשל, מגיע עם הנעה אחורית, מה שיכול לפעמים להפוך את ההיגוי/טיפול לאתגר בתנאי שלג או קרח.

לעומת זאת, דגמי 2021 דגם 3 לטווח ארוך או ביצועים מגיעים כסטנדרט עם הנעה לכל הגלגלים. דגם 3 עם הנעה לכל הגלגלים מציע אחיזה ושליטה טובים בהרבה בשלג לתוספת ביטחון מאחורי ההגה.

ש: איזה טסלה דגם 3 כדאי לי לקנות?
ת: טסלה דגם 3 המתאים לך יהיה תלוי בתקציב שלך ובצורכי הנהיגה הספציפיים שלך. אם אתה לא נוהג הרבה, אז הטווח הסטנדרטי פלוס 2021 עשוי להתאים לך מצוין עם הטווח המשוער שלו של 263 מיילים בטעינה מלאה.2
אם הטווח המרבי הוא מה שאתה מחפש, אז סביר להניח שתרצה לעלות ל-Long Range לשנת 2021, שיכול לעבור כ-353 מיילים בטעינה מלאה.2 המכונית הזו מגיעה גם עם כמה תכונות משודרגות, כולל מושבים אחוריים מחוממים ומערכת סאונד פרימיום.

אם אתה רוצה לקחת את הדברים צעד קדימה (תוך כדי להקריב מעט טווח בתהליך), אבזור הביצועים מגיע עם תכונות ספורטיביות כמו מצב נהיגה מכוון מסלול, ספוילר אחורי וגלגלי 20 אינץ'.

ש: האם לטסלה דגם 3 יש Apple CarPlay®?
ת: לא, אף אחד מדגמי Tesla Model 3 ששוחררו מינואר 2022 לא צויד ב-Apple CarPlay® או Android Auto™.

ש: כמה שטח מטען יש לטסלה דגם 3?
ת: מקום המטען המדויק יכול להשתנות לפי שנת הדגם. עם זאת, דגם 2021 3 מציע מרחב תא מטען מלא של 15 רגל מעוקב כשהמושבים האחוריים שלו שלמים. הדגם 3 מציע גם אחסון נוסף באזור "תא המטען" הקדמי, שבדרך כלל נמצא בו מנוע.

ש: האם המושבים האחוריים של טסלה דגם 3 מתקפלים?
ת: כן, הטסלה דגם 3 כוללת מושבים מתקפלים בפיצול של 60/40 המקלים על הרחבת אחסון תא המטען בעת ​​הצורך. מושבים אלה גם מתקפלים שטוחים לחלוטין בעזרת סיבוב פשוט, ומציעים אחסון ללא הפרעה לפריטים ארוכים יותר או מגושמים יותר.

ש: מהו Camp Mode בטסלה דגם 3?
ת: מצב מחנה הוא תכונה בדגם 3 המאפשרת לך להפוך את הרכב שלך לחלל שינה נוח כמעט בכל מקום. באופן ספציפי, הפעלת תכונה זו תאפשר לך להגדיר טמפרטורת תא נוסעים קבועה, להשמיע מוזיקה ולשמור על תאורת פנים דולקת.

ש: האם לטסלה דגם 3 יש מצב כלב?
ת: כן, מצב כלב הוא סטנדרטי בכל טסלה דגם Y, דגם 3, דגם S ודגם X. כאשר מופעלת, תכונה נוחה זו מאפשרת לך לשמור על תא הנוסעים של הרכב שלך מוגדר לטמפרטורה מסוימת, גם כאשר הוא אינו פועל .

זה יכול להיות שימושי עבור בעלי כלבים שאולי יצטרכו לרוץ במהירות לחנות תוך כדי שהכלב שלהם נוח במכונית. כאשר מצב כלב מופעל, תוצג גם הודעה במסך המגע של הרכב המודיעה לעוברים ושבים שהמחמם/AC פועלים ברכב, וכן את הטמפרטורה הנוכחית בתא הנוסעים.

עוד אתרים של טל ציקורל

טל ציקורל עיצוב פנים

טל ציקורל ייעוץ פיננסי

טל ציקורל בניית אתרים

טל ציקורל פתרונות תשלום דיגיטליים

// Remove X-Powered-By add_action('wp', 'jltwp_adminify_remove_powered'); function jltwp_adminify_remove_powered() { if (function_exists('header_remove')) { header_remove('x-powered-by'); } }