עיטור חיצוני מושחר ופנים דו-גוני מעניקים לקרוזר מראה אסרטיבי יותר, אבל חוץ מזה אין הרבה חדש.

  • לשנת 2023, ה- Bentley Continental GT ו- GTC Convertible מוסיפות קישוט S חדש עבור דגמי ה-V-8.
  • בעוד המנוע נותר ללא שינוי, ה-S זוכה למפלט ספורטיבי ולעיצובים חדשים של גלגלים בגודל 22 אינץ' ו-21 אינץ'.
  • החלק החיצוני מעוטר בגזרה שחורה בעוד החלק הפנימי דו-גוני, ותגי S יש בשפע.

בנטלי מחדדת את סיירת היוקרה שלה עם ה-2023 Continental GT S וה-GTC S הניתן להמרה, כשבנטלי אמרה שתת הדגמים החדשים נועדו לשפר את "ביצועי הנהיגה והנוכחות החזותית". ה-S trim יהיה זמין רק עם כפול מגדשי טורבו 4.0 ליטר V-8; ה-W-12 הכפול-טורבו 6.0 ליטר לא נכלל בשל משקלו הרב. המכאניות נשארות ברובן זהות, אבל ה-GT S וה-GTC S מקבלים הדגשים ויזואליים נועזים יותר כדי לעזור לקופה המפוארת להתבלט.

נתוני כוחות סוס ומומנט אינם משתנים, אבל זה עדיין אומר 542 סוסי פוני בריאים ו-568 קילו רגל. במבחני מכוניות ונהגים, דגם 2020 עם ה-V-8 רץ ל-60 קמ"ש תוך 3.4 שניות בלבד, מרשים מאוד עבור מכונית ששוקלת בסביבות 5000 פאונד. בעוד שהמנוע זהה, ה-S מגיע מצויד עם אגזוז ספורטיבי סטנדרטי שאמור לעזור להזכיר לצופים את 542 הסוסים שחיית ה-V-8 מייצרת.

מבחינה ויזואלית, הגריל וכל שאר הגזרות החיצוניות מושחרות, כולל תג S על הפגוש הקדמי, כשרק הלוגו והכיתוב של בנטלי נותרו כרום. גם הפנסים והפנסים האחוריים כהים, וכך גם צינורות הפליטה המרובעים. ה-S מוצעת עם שתי אפשרויות גלגל ייחודיות: גלגל 22 אינץ' שמגיע בצבע שחור או ברודגר סאטן חיוור, או עיצוב 21 אינץ' הכולל גימורים שחורים ובהירים כאחד. קליפס בלמים צבועים באדום מציצים מאחורי עיצובי הגלגלים החדשים. הפנים זוכה למראה דו-גוני, שפע של חומרים מפוארים ותגי S רקומים על משענת הראש, ומקשטים את לוח המחוונים ואת אדני הדלת. בנטלי לא חשפה מחיר, אבל אנחנו מתארים לעצמנו שזה יעלה איפשהו בין המחיר ההתחלתי של 220,525 דולר של דגם ה-V-8 הסטנדרטי לעלות הבסיס של ה-Sped של 280,225 דולר, כאשר ההמרה מוסיף כ-20,000 דולר לתג המחיר.