פרארי אישרה כי ה-Purosangue המצופה ייחשף בשבוע הבא – וכבונוס העניקה לעוקבים טיזר של הערת הפליטה.

עדכון 9/12/22: פרארי אישרה שהמנוע שאנו שומעים בסרטון הטיזר הוא אכן V-12. נגלה מידע נוסף על ה-Purosangue ומערכת ההפעלה שלו מחר, 13 בספטמבר, כאשר הוא ייחשף בשעה 13:00. זמן מזרח.

תוכן זה מיובא מטוויטר. ייתכן שתוכל למצוא את אותו תוכן בפורמט אחר, או שתוכל למצוא מידע נוסף, באתר האינטרנט שלהם.
האם אתה מוכן לפגוש את V12 #Ferrari העדכנית שלנו?

כפירה או לא, פרארי צוללת למאבק הסופר-SUV עם ה-Purosangue. הסוס החדש ביותר יקבל רשימה הולכת וגדלה של דגמים בעלי ביצועים גבוהים במיוחד הכוללת את למבורגיני אורוס, אסטון מרטין DBX 707 ופורשה קאיין טורבו GT. בפוסט בחשבון הטוויטר של פרארי, יצרנית הרכב מבוססת Maranello הודיעה על תאריך חשיפה של 13 בספטמבר והציעה טיזר קצר של הערת הפליטה. פרארי לא מכנה את הדגם החדש הזה כ-SUV או אפילו קרוסאובר, אלא מתייחסת ל-Purosangue כאל רכב שירות של פרארי (FUV).

סרטון הטיזר מציג את אותה דמות משופעת, והפעם נותן לנו מבט על סט של פנסים זוויתיים. מנכ"ל פרארי, Benedetto Vigna, אישר בחודש מאי כי ה-Purosangue יופעל על ידי V-12 בשאיפה טבעית. בעוד שהחברה לא אישרה גרסת V-8 של הרכב, היא יכולה לקבל גם את אותו V-8 כפול טורבו שנראה במקומות אחרים באורווה של פרארי.

בניגוד לחלק מרכבי השטח בעלי הביצועים הגבוהים האחרים בכיתה, ה-Purosangue נחשב כמתמקד מאוד בביצועי כביש. צפו שאפשרויות שטח ושדרוגי ביצועים יהיו די מועטים. אנחנו עוד לא יודעים מה תהיה תפוקת הכוח, אבל הפורשה מציעה 631 כוחות סוס, ה-Urus מציעה 641 או 657 כוחות סוס, והאסטון מגיעה עם 697 כ"ס. הקולגות שלנו ב-Road & Track חושבים שה-Purosangue עשוי לחלוק את ה-V-12 שלו עם 819-hp 812 Competizione, מה שיכול להציב את הפרארי בראש הערימה. לא משנה מה הנתון המדויק, הוא בטוח יספק ביצועים רציניים לרכב שטח, והיינו מצפים שהטיפול יתאים.

עם החשיפה המלאה רק בעוד שבוע, אין הרבה זמן לחכות עכשיו למידע נוסף על מה שהיא ללא ספק הפרארי המשמעותית ביותר בזיכרון האחרון.

יוסי רבה השמה | יוסי רבה חללי עבודה | יוסי רבה יוטיוב | יוסי רבה ביטוחים | יוסי רבה לינקדין